top of page

Anna Sawicka

Trener EFT i Cellular EFT

JEŚLI MASZ PYTANIA  ZADZWOŃ POD NUMER 797183833 od 10:00 do 20:00

w dniach od Poniedziałku do Soboty włącznie

lub wyślij email na terapiaeft.anna@gmail.com

Kobieta na parapecie

Jak pokonać depresję?

Trudno jest funkcjonować z depresją. To stan w którym się nie poznajesz. To stan niemocy, cały świat zmienia się kulę szarego bólu. Odczuwasz mocniej ale tylko to, co Cię rani. Nie musi tak być. Możesz to uleczyć.

Porady nie dają rezultatów, tabletki pomagają na chwilę albo czasem jest gorzej, nic wtedy nie czujesz, nie możesz klarownie myśleć. Zagłuszenie bólu i strachu kosztuje Cię zaprzestanie bycia sobą. Jest inna droga. Taka na której zaakceptujesz siebie, odzyskasz siebie.

Być może jeszcze nie odważyłaś/łeś się sięgnąć po pomoc. To zrozumiałe. Depresja powoduje lęki, poczucie beznadziei, ciężko wykonać jakiś krok. Czasem nie jesteśmy pewni czy to wymaga reakcji. Może tacy właśnie jesteśmy? Nikomu nie pozwól wmówić Ci, że nic się nie da zrobić. Prawda jest na szczęście taka, że jako ludzie mamy możliwość kształtowania kim jesteśmy. Pokażę Ci jak poradzić sobie z depresją

Depresja jest inna u każdego z nas a jednak podobna.

"Szkoda tylko, ze osoby, które mówią, że maja depresje dostają zawsze odpowiedź: Wcale nie masz depresji, inni maja większe problemy.."

"Kiedyś natknęłam się na stwierdzenie, że kazać człowiekowi z depresją "wziąść się w garść" to jak kazać człowiekowi z połamanymi nogami maraton przebiec..."

"Depresja to ciało które chce żyć i umysł który chce umrzeć."

'Ktoś kiedyś stwierdził, że w depresji najgorsze jest udawanie, że wszystko jest ok."

"Depresja to taki stan, w którym bardzo chce się już iść do domu, nawet kiedy się już w nim jest."

Te cytaty mówią jak czują się osoby z depresją.

Niekontrolowane myśli i uczucia zaczynają rządzić nami i naszym życiem. Blokują, odbierają radość.

 

Czy wiesz dlaczego tak jest?

Tak się dzieje bo nasz umysł to kombinacja świadomości i automatycznych procesów.

Kiedy nasza świadomość jest w konflikcie z tym co przebiega nieświadomie pojawia się depresja.

Dobra wiadomość jest taka, że te nieświadome automatyzmy można przeprogramować.

Przeprogramować technikami EFT z udziałem twojej świadomości, tak, aby zaczęły one działać dla Ciebie a nie przeciw Tobie.

To jest Prawdziwa siła terapii EFT, która zmienia przyczyny tych stanów w twoim umyśle. Dzięki temu, już zawsze będziesz działać, czuć się i reagować bardziej świadomie, z korzyścią dla Ciebie.

Jakie poradzić sobie z depresją dzięki EFT?

Tak jak mistrzowie różnych dziedzin osiągnęli biegłość w swojej sztuce a ich działanie sprawia wrażenie jakby było łatwe i swobodne, tak Ty podczas sesji wraz zemną nastawisz swój umysł aby zaczął działać w zgodzie z Tobą i dla Twojego dobra.

Odkryjemy przyczynę, dlaczego dziś twoje nieuświadomione ja próbuję Cię osłabić i przeprogramujemy je. Świadomie oddając Ci siłę, którą zużywasz teraz na wewnętrzną walkę.

METODY PRACY
EFT

EFT (Emotional Freedom Techniques) to metoda terapeutyczna polegająca na kombinacji kluczowych elementów psychologii poznawczej, kinezjologii i akupresury. Głównym celem tej metody jest przekształcenie negatywnych myśli, emocji i przekonań, które mogą prowadzić do problemów emocjonalnych i fizycznych, co pozwala na skuteczne ich rozwiązywanie  oraz uwolnienie pełnego potencjału działania, skupienia i kreacji jaki w sobie nosisz. Jest to bardzo szybko i skutecznie działająca metoda, którą po treningu ze mną można także stosować samodzielnie, co spowoduje utrwalenie jej efektów.

W mojej praktyce stosuję połączone metody Terapii EFT oraz Cellular EFT, które współgrają ze sobą aby być jak najbardziej efektywne.

CELLULAR EFT

Naszymi poczynaniami kieruje nie tylko nasza świadomość, ale i schematy zakorzenione głęboko w  naszym umyśle. Mają one swoje wpływy rodzinne, częściowo wywodzą się ze środowiska w którym dorastaliśmy lub społecznych przekonań. O ile niektóre z nich są dobre i użyteczne, często zdarza się, że inne nie działają już w nowym środowisku. Miały nas chronić gdy byliśmy dziećmi, pomagały zdobyć akceptację grupy społecznej, ale gdy zaczynamy się rozwijać, zaczynają nam przeszkadzać, ograniczają, powodują stres, depresję i stagnację. Cellular EFT jest metodą polegającą na jednoczesnej pracy nad ciałem, emocjami oraz umysłem, która pozwala na przezwyciężenie tych ograniczających przekonań, leczenie traum, depresji i poprawę zdrowia, efektywności oraz energii umysłowej.

Kontakt

ZAREZERWUJ SESJĘ

JEŚLI MASZ PYTANIA LUB CHCESZ ZAREZERWOWAĆ SESJĘ ZADZWOŃ POD NUMER 797183833 od 10:00 do 20:00 w dniach

od Poniedziałku do Soboty włącznie

lub wyślij mail na terapiaeft.anna@gmail.com

Kinga

“Depresji się tak od razu nie zauważa. A gdy się rozwinie jest już za późno żeby samemu sobie z nią poradzić. Darmowa konsultacja uświadomiła mi, że aby pozbyć się depresji trzeba dotrzeć do jej przyczyn, często złożonych i zacząć pracować z nimi. To wydawało się długą podróżą ale warta przejścia, choć sama terapia zajęła niewiele czasu. To dystans pokonany w psychice wydawał się ogromny. Po sesjach z Anią wiem jedno, że jestem już wyposażona w narzędzia które nie pozwolą mi już nigdy zanurzyć się z powrotem w depresję."

Łukasz

"Najlepsze w EFT jest to, że działa niemal natychmiast. Przed rozpoczęciem sesji z Tobą, nie zdawałem sobie sprawy, że to moje głębokie przekonania rodzinne blokowały mnie w biznesie. To było jak przetarcie brudnej szyby w samochodzie. Znowu mogę nabrać rozpędu i działać z pełną mocą. Dziękuję"

Kasia

"Życie zmieniło się gdy pojawiły się dzieci. Nie mogłam już tyle pomagać mężowi a w ostatnich latach nasz biznes gastronomiczny podupadł a z nim finanse. Wszystkie złe emocje, mój strach o przyszłość przepakowywałam w złość i wybuchy gniewu na męża i dzieci, zwykle nieuzasadnione, co nie pomagało nikomu. Musiałam coś z tym zrobić ale nie bardzo wiedziałam jak. Anię poleciła mi koleżanka, która wcześniej borykała się z problemami z dziećmi. Gdyby nie ona pewnie bym się nie zdecydowała, zawsze chcę poradzić sobie ze wszystkim sama. Byłam zaskoczona jak trafnie działa Ania i EFT"

Maja

Miałam problemy z silnym lękiem. Stres, stach, ciągłe ataki paniki to coś czego nie mogłam zwalczyć. Różne terapie, leki - nie były w stanie mi pomóc. Gdy byłam u kresu swoich sił i chciałam się poddać natrafiłam na Anię i EFT. Po pierwszej sesji widziałam efekty, a kilka sesji później zniknęły moje problemy. Niesamowite jest to, że dzięki EFT nawet, gdy znajduję się w bardzo stresującej sytacji to umiem sobie z nią poradzić i najważniejsze - nie mam już ataków paniki. Sesje z Anią wyposażyły mnie w niesamowite narzędzia, dzięki którym wiem jak reagować na stres w moim życiu oraz pomogły mi również w dostrzeganiu pozytywnych aspektów w napotykających mnie sytuacjach.

Aneta

Dziękuję Ci Aniu za uwalniające sesje oraz zaangażowanie i chęć pomocy do osatniej jej minuty. Widać i czuć wielki dar w tym co robisz . Bardzo się cieszę , że byłaś moja trenerką w drodze z EFT.  Zawsze trafiłaś w punkt mojego problemu chodź ja tego nie dostrzegałam . Z czystym sumieniem mogę polecić Cię innym oraz metodę EFT, która postawiła mnie na nogi . Dziękuję Aniu.
  • Facebook
  • Instagram

Kim jestem

Nazywam się Anna Sawicka

Jestem certyfikowaną trenerką Terapii EFT oraz Cellular EFT

Od najmłodszych lat pomaganie innym było moją naturalną stroną i naturalnym odruchem. Posłuchałam siebie i zajęłam się tym zawodowo. Doświadczanie tego, jak ludzie poprawiają jakość swojego życia jest jedną z najwspanialszych rzeczy jaką mogę doświadczyć.  Pomagam stosując Techniki Emocjonalnej Wolności, zwane EFT oraz metody Cellular EFT, która jest ich rozwinięciem. Są to niezwykle skuteczne metody radzenia sobie z negatywnymi stanami emocjonalnymi, traumami, blokadami psychicznymi, stresem a nawet nałogami czy bólem fizycznym.

Ania Gleria Grudziądz_1.5_edited.jpg
bottom of page