top of page

Informacje i regulamin

Proszę przeczytaj informacje zawarte tutaj aby bez problemu zarezerwować sesję i przygotować się do niej.

Jak zarezerwować sesję lub konsultacje

W celu dokonania rezerwacji proszę zadzwoń pod numer 797183833. Jeśli nie odbiorę, oddzwonię w najbliższym czasie, lub napisz wiadomość na terapiaeft.anna@gmail.com i zostaw dane kontaktowe.  Możesz opisać swój problem lub zrobimy to na wstępnej konsultacji po tym jak ustalimy jej termin.

Otrzymasz SMS i/lub e-mail z potwierdzeniem terminu konsultacji lib sesji. W przypadku sesji lub pakietów sesji otrzymasz także dane do wpłaty.

Sesja obywać się będzie za pomocą wybranego komunikatora lub narzędzia do spotkań online. Możesz użyć komputera stacjonarnego z kamerką i mikrofonem lub urządzenia mobilnego.

Zasady wpłaty i odwołania/zmiany terminu sesji

Płatności:

Wpłata na konto jest ostatecznym potwierdzeniem sesji. Płatności należy dokonać maksymalnie do 3 dni po ustaleniu terminu sesji. Brak wpłaty w tym terminie oznacza rezygnację z sesji. Wpłatę należy dokonać na konto o numerze 70 1050 1940 1000 0090 8212 7953

W tytule proszę podać Imię i Nazwisko lub Blikiem na nr telefonu 797183833
 

Odwołanie/zmiana terminu sesji:
Sesję można odwołać lub przesunąć bezpłatnie jej termin do 48 godzin przed jej rozpoczęciem.

Sesja odwołana/przekładana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna mimo, że się nie odbyła gdyż czas sesji został zarezerwowany.
Zapłata za sesję oznacza akceptację powyższych zasad.

Przebieg sesji - sesja online czego potrzebujesz

Do przeprowadzenia sesji online potrzebny jest komputer stacjonarny, laptop, tablet lub telefon komórkowy. Kluczowe są dostęp do internetu, urządzenie musi posiadać kamerę oraz mikrofon, głośnik lub małe słuchawki. Wybierz urządzenie które będzie najwygodniejsze dla Ciebie.

Do przeprowadzenia sesji używam aplikacji Google Meet lub Messenger, inna aplikacja możliwa po wstępnych ustaleniach.

Zapewnij sobie spokojne miejsce i czas aby nikt nie przerywał Ci podczas sesji. Na kilka minut przed sesją możesz się zrelaksować. Pomocna może być także szklanka ciepłej wody do wypicia przed sesją EFT. 

Nastaw się, że za chwilę zrobisz coś bardzo pozytywnego dla siebie, nastaw się że właśnie zamierzasz zająć się sobą w jak najlepszy sposób. Bądź dla siebie od tej chwili, tak jak ja będę dla Ciebie przez cały czas trwania sesji.

Spokojne morze
bottom of page